تمام پروژه‌های درون کارلنسر قبل از استخدام فریلنسر مورد نظر خود موظف به فعال کردن پرداخت امن کارلنسر هستند.
پرداخت امن کارلنسر

ثبت نام کنید تا به این پروژه پیشنهاد دهید
ساخت حساب کاربری به معنی قبول قوانین و مقررات و سیستم پیش فرض اطلاع رسانی ما است
قبلا ثبت نام کرده اید؟ همین حالا وارد شوید

پروژه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک سازی خارجی سایت

۵,۰۰۰,۰۰۰ ریال - ۱۵,۰۰۰,۰۰۰ ریال
تخمین زمانی ۳۰ روز

سلام برای سایت فروشگاهی نیاز مند لینک سازی خارجی هستیم برای اینکار به یک نفر آشنا به مباحث سئو و لینک سازی خارجی نیازمنیم مراحلی که باید ارانجام شود به این صورت است. مرحله اول : ساخت اکانت لیست اکانتهایی که باید ایجاد شوند را به شما می دهیم چند نکته ای که باید در ایجاد اکانت ها رعایت کنید به شرح زیر است: 1-یوزرنیم و نام کاربری باید مختلف باشد. 2-هیچ ارتباطی بین اکانتها با هم برقرار نشود مرحله دوم : لینک سازی صحیح نکاتی که باید رعایت شوند: تعداد و حجم بک لینک نباید در مدت کوتاه و حجم بالا انجام شود رعایت ماهیت اکرتکس یا کلیمه کلیدی لطفا اگر در حوزه سئو می توانید به ما کمک کنید در خواست بدهید.

سئو و بهینه سازی

لینک سازی

لینک سازی خارجی

بک لینک سازی

سئو

درباره کارفرما :
N/A
خراسان رضوی
ثبت پروژه مشابه
پروژه‌های مشابه
لینک سازی و رپورتاژ آگهی
نیاز ما این است که برای وب سایتمان لینک های ارزشمند دریافت کنیم که به دوصورت رپورتاژ و لینک سازی انجام خواهیم داد. سیستم انجام لینک سازی: 1-توجیه ترلو 2-توجیه چگونه قرار دادن لینک های اصولی 3-گرفتن لیست سایت ها برای لینک سازی( در پایان پروژه لیست بک لینک ها دریافت خواهد شد.) 4-انجام لینک سازی و گرفتن و ارسال عکس در ترلو اگر شما سئو سایت و لینک سازی اصولی را انجام داده باشید پس شما میتوانید این پروژه را قبول کنید.
بک لینک سازی
به یک نفر برای بک لینک سازی طبق موارد زیر نیازمندیم ساخت ویلا ، ساخت ویلا ارزان ، ساخت ویلا مدرن ، ساخت ویلا کوچک
انجام خدمات SEOی داخلی سایت
یک سایت php با فریم لاراول هست که میخوام موارد زیر انجام شوند: 1- بهبود سرعت لود سایت 2- اصلاح طراحی منو 3- اصلاح لندینگ پیج 4- اصلاح نویگیشن 5- انتخاب تایتل و هدینگ شامل کلمات کلیدی مناسب برای صفحات 6- لینک سازی رفت و برگشتی از صفحات مادر به زیرصفحات 7- بک لینک سازی 8- تقویت لینک سازی داخلی 9- استاندارد کردن url ها و رعایت url parameter 10- استفاده از structured data و بطور کلی: آنالیز سئوی سایت رفع ایرادات داخلی سئو سایت و معرفی سایت به گوگل و اتصال به کنسول گوگل پرداخت پس از تکمیل کار و ارائه گزارش عملکرد سایت انجام خواهد شد.