پرستاشاپ (Prestashop)

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
پرستاشاپ (Prestashop)
پرستاشاپ (Prestashop)
پرستاشاپ (Prestashop)
پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
پرستاشاپ (Prestashop)
ضمانت پرداخت امن
ضمانت پرداخت امن
نه اشتباه نکنید! هر پنگوئنی نماد لینوکس نیست! پرستاشاپ (Prestashop) یک سیستم فروشگاه ساز اینترنتی رایگان و اوپن سورس (متن باز) است که با زبان PHP و دیتابیس MySQL طراحی و برنامه‌نویسی شده است. توسط این سیستم می‌توانید به سرعت و سادگی اقدام به طراحی فروشگاه اینترنتی با تمام امکانات مد نظر کنید و محصولات تان را برای فروش در معرض هزاران نفر به نمایش بگذارید. اگر شما هم به دنبال داشتن یک سایت فروشگاهی حرفه ای با پرستاشاپ هستید و یا پروژه ای در زمینه Prestashop دارید، می‌توانید از فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر کمک بگیرید. برای شروع کافیست درخواست خود را در قالب پروژه در کارلنسر ثبت کنید.
توضیحات بیشتر
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
مبلغ پروژه را از طریق سایت کارلنسر و فقط بعد از تحویل نهایی و تایید خروجی پروژه آزاد کنید.سیستم پرداخت امن کارلنسر پشتیبان شما در صورت بروز مشکلات احتمالیست.
ثبت پروژه رایگان
یا
از میان برترین فریلنسرهای پرستاشاپ به پروژه خود دعوت کنید.
d.mostafa
d.mostafa
(۱)
فارس
وردپرس
هاستینگ
سی اس اس
طراحی سایت
اچ تی ام ال
فروشگاه اینترنتی
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
amir-freelancer
amir-freelancer
N/A
تهران
سئو
طراحی سایت
پشتیبانی و پاسخگوی مشتریان
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
۱
۱

سفارش پروژه پرستاشاپ (Prestashop)

$h2

چگونه یک متخصص پرستاشاپ را در کارلنسر استخدام کنیم؟

$/h2
استخدام متخصص پرستاشاپ در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام متخصص پرستاشاپ می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام متخصص پرستاشاپ دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام متخصص پرستاشاپ حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص پرستاشاپ در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید.
شما می‌توانید متخصص پرستاشاپ مورد نظر خود را در 3 مرحله استخدام کنید:
  • درخواست خود را در قالب پروژه، در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه ، به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
  • پس از ثبت و تایید پروژه، منتظر پیشنهادهای برنامه نویسان Prestashop باشید. همچنین شما می‌توانید روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا روی پروژه شما پیشنهاد بزنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و… را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
  • بهترین متخصص پرستاشاپ را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر، خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با متخصص پرستاشاپ هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر، بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام متخصص پرستاشاپ، با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.
$h2

هزینه استخدام متخصص پرستاشاپ چقدر است؟

$/h2
هزینه انجام پروژه های پرستاشاپ با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری متخصص پرستاشاپ متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر، یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و…، هزینه استخدام متخصص پرستاشاپ، بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام برنامه نویسان Prestashop و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند، به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود. اگر از هزینه انجام پروژه پرستاشاپتان اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه، کاملا توافقی بین شما و متخصص پرستاشاپ تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست.
$h2

مزایای استخدام برنامه نویسان Prestashop در کارلنسر

$/h2
پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و برنامه نویسان Prestashop رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند. از مزایای استخدام متخصص پرستاشاپ فریلنسر در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • صرفه جویی در هزینه
  • بازگشت 2% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای متخصص پرستاشاپ، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما (مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد)
  • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
  • دسترسی آسان و سریع به ده ها تا صدها فریلنسر با تخصص پرستاشاپ
  • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و متخصص پرستاشاپ
ادعا نمیکنیم که بهترینیم، اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
برای پرستاشاپ (Prestashop) کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید پرستاشاپ (Prestashop)
پشتیبانی