برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد

مایکروسافت پراجکت (MSP)

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
مایکروسافت پراجکت (MSP)
مایکروسافت پراجکت (MSP)
مایکروسافت پراجکت (MSP)
پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
مایکروسافت پراجکت (MSP)
ضمانت پرداخت امن
ضمانت پرداخت امن
نرم افزار مایکروسافت پراجکت (Microsoft Project) که به صورت خلاصه ام اس پراجکت یا MSP خوانده می شود، یکی از نرم افزارهای معروف و پرکاربرد مجموعه آفیس برنامه ریزی، مدیریت پروژه و کنترل پروژه است. محیط ساده، یادگیری سریع، امکان تعریف تاریخ شمسی و... از مزایای MSP است. از این نرم افزار در بسیاری از کسب و کارها و پروژه های صنعتی، ساختمانی، عمرانی و... استفاده می‌شود. اگر شما هم به دنبال استخدام متخصص کنترل پروژه یا مهندیس صنایع مسلط به MSP و یا سفارش پروژه مایکروسافت پروجکت هستید، می‌توانید پروژه خود را با بهترین هزینه به فریلنسرهای ما در کارلنسر واگذار کنید.
توضیحات بیشتر
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟ از هزینه انجام پروژه اطلاع دقیقی ندارم و کیفیت در اولویت است. بودجه توسط کارلنسر تعیین شود.
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
مبلغ پروژه را از طریق سایت کارلنسر و فقط بعد از تحویل نهایی و تایید خروجی پروژه آزاد کنید.سیستم پرداخت امن کارلنسر پشتیبان شما در صورت بروز مشکلات احتمالیست.
ثبت پروژه رایگان
یا
از میان برترین فریلنسرهای msproject به پروژه خود دعوت کنید.
Kimia.F
Kimia.F
N/A
تهران
ورد
اکسل
pmbok
python
power bi
پاورپوینت
primavera p6
مایکروسافت پروجکت (MSP)
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Hamidreza.D
Hamidreza.D
N/A
تهران
ورد
اکسل
اتوکد
پاورپوینت
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
۱
۱

انجام پروژه ام اس پراجکت (MS Project)

$h2

چگونه یک متخصص MSP را در کارلنسر استخدام کنیم؟

$/h2
استخدام متخصص MSP در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام متخصص MSP می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام متخصص MSP دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام متخصص MSP حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص مایکروسافت پروجکت در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید.
شما می‌توانید متخصص MSP مورد نظر خود را در 3 مرحله استخدام کنید:
  • درخواست خود را در قالب پروژه، در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه ، به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
  • پس از ثبت و تایید پروژه، منتظر پیشنهادهای متخصصان MS Project باشید. همچنین شما می‌توانید روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا روی پروژه شما پیشنهاد بزنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و… را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
  • بهترین متخصص MSP را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر، خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با متخصص MSP هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر، بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام متخصص MSP، با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.
$h2

هزینه استخدام متخصص MSP چقدر است؟

$/h2
هزینه انجام پروژه های مایکروسافت پروجکت با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری متخصص MSP متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر، یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و…، هزینه استخدام متخصص MSP، بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام متخصصان MS Project و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند، به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود. اگر از هزینه انجام پروژه مایکروسافت پروجکتتان اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه، کاملا توافقی بین شما و متخصص MSP تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست.
$h2

مزایای استخدام متخصصان MS Project در کارلنسر

$/h2
پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و متخصصان MS Project رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند. از مزایای استخدام متخصص MSP فریلنسر در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • صرفه جویی در هزینه
  • بازگشت 2% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای متخصص MSP، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما (مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد)
  • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
  • دسترسی آسان و سریع به ده ها تا صدها فریلنسر با تخصص مایکروسافت پروجکت
  • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و متخصص MSP
ادعا نمیکنیم که بهترینیم، اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
برای مایکروسافت پراجکت (MSP) کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید مایکروسافت پراجکت (MSP)
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی