استخدام کارشناس کوبرنتیز (Kubernetes)

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
استخدام کارشناس کوبرنتیز (Kubernetes)
استخدام کارشناس کوبرنتیز (Kubernetes)
استخدام کارشناس کوبرنتیز (Kubernetes)
پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
استخدام کارشناس کوبرنتیز (Kubernetes)
ضمانت پرداخت امن
ضمانت پرداخت امن
کوبرنتیز یا Kubernetes، یک پلتفرم کانتینر منبع باز است که اکثر فرآیندهای دستی درگیر در استقرار، مدیریت و مقیاس‌بندی برنامه‌های کانتینری را خودکار می‌کند. کوبرنتیز در‌ واقع ساز و کار مدیریت کانتینر ها است و توسعه آن توسط گوگل انجام شده است. [جهت اطلاعات بیشتر، مقاله کوبرنتیز چیست را مطالعه بفرمایید]. اگر به دنبال استخدام کارشناس یا برنامه نویس کوبرنتیز هستید و یا پروژه ای در رابطه با Kubernetes دارید، می‌توانید آن را با بهترین هزینه به متخصصان حرفه ای در کارلنسر، برونسپاری کنید.
توضیحات بیشتر
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
مبلغ پروژه را از طریق سایت کارلنسر و فقط بعد از تحویل نهایی و تایید خروجی پروژه آزاد کنید.سیستم پرداخت امن کارلنسر پشتیبان شما در صورت بروز مشکلات احتمالیست.
ثبت پروژه رایگان
یا
از میان برترین فریلنسرهای Kubernetes به پروژه خود دعوت کنید.
bahmanbs
bahmanbs
N/A
خراسان رضوی
react
docker
mongodb
kubernetes
جاوا اسکریپت (Javascript)
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
amirparvaneh
amirparvaneh
N/A
تهران
java
docker
mongodb
kubernetes
spring boot
ردیس (Redis)
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
arashforoughi
arashforoughi
N/A
تهران
ردهت
لینوکس
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
۱
۱

استخدام کارشناس کوبرنتیز (Kubernetes)

$h2

چگونه یک کارشناس کوبرنتیز را در کارلنسر استخدام کنیم؟

$/h2
استخدام کارشناس کوبرنتیز در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام کارشناس کوبرنتیز می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام کارشناس کوبرنتیز دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام کارشناس کوبرنتیز حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص Kubernetes در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید.
شما می‌توانید کارشناس کوبرنتیز مورد نظر خود را در 3 مرحله استخدام کنید:
  • درخواست خود را در قالب پروژه، در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه ، به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
  • پس از ثبت و تایید پروژه، منتظر پیشنهادهای متخصصان کوبرنتیز باشید. همچنین شما می‌توانید روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا روی پروژه شما پیشنهاد بزنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و… را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
  • بهترین کارشناس کوبرنتیز را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر، خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با کارشناس کوبرنتیز هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر، بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام کارشناس کوبرنتیز، با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.
$h2

هزینه استخدام کارشناس کوبرنتیز چقدر است؟

$/h2
هزینه انجام پروژه های Kubernetes با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری کارشناس کوبرنتیز متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر، یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و…، هزینه استخدام کارشناس کوبرنتیز، بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام متخصصان کوبرنتیز و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند، به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود. اگر از هزینه انجام پروژه Kubernetesتان اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه، کاملا توافقی بین شما و کارشناس کوبرنتیز تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست.
$h2

مزایای استخدام متخصصان کوبرنتیز در کارلنسر

$/h2
پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و متخصصان کوبرنتیز رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند. از مزایای استخدام کارشناس کوبرنتیز فریلنسر در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • صرفه جویی در هزینه
  • بازگشت 2% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای کارشناس کوبرنتیز، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما (مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد)
  • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
  • دسترسی آسان و سریع به ده ها تا صدها فریلنسر با تخصص Kubernetes
  • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و کارشناس کوبرنتیز
ادعا نمیکنیم که بهترینیم، اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
برای استخدام کارشناس کوبرنتیز (Kubernetes) کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید استخدام کارشناس کوبرنتیز (Kubernetes)
پشتیبانی