بیت کوین Bitcoin

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
بیت کوین Bitcoin
بیت کوین Bitcoin
بیت کوین Bitcoin
پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
بیت کوین Bitcoin
ضمانت پرداخت امن
ضمانت پرداخت امن
بیت کوین (Bitcoin)، محبوب ترین و معروف ترین ارز دیجیتال، رمز ارز یا کریپتوکارنسی است که توسط هیچ دولتی کنترل نمی‌شود. بیت کوین امکان خرید آنلاین از بسیاری از فروشگاه ها و ارسال پول به هر نقطه از جهان، به‌ سرعت و سادگی و بدون نگرانی از تحریم ها و بدون توجه به مرزهای جغرافیایی و شبکه‌های بانکی فراهم کرده است. اگر پروژه ای مرتبط با بیت کوین دارید (مانند ساخت یا اتصال درگاه پرداخت با بیت کوین، طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال و...)، می‌توانید آن را با بهترین هزینه به متخصصان و برنامه نویسان کارلنسر برونسپاری کنید.
توضیحات بیشتر
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
مبلغ پروژه را از طریق سایت کارلنسر و فقط بعد از تحویل نهایی و تایید خروجی پروژه آزاد کنید.سیستم پرداخت امن کارلنسر پشتیبان شما در صورت بروز مشکلات احتمالیست.
ثبت پروژه رایگان
یا
از میان برترین فریلنسرهای بیت کوین به پروژه خود دعوت کنید.
MoamadRezzar
MoamadRezzar
N/A
تهران
نگارش
فتوشاپ
ادیت ویدئو
ویرایش صدا
تدوین فیلم
طراحی لوگو
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
|amir|
|amir|
N/A
آذربایجان شرقی
فتوشاپ
طراحی لوگو
طراحی پوستر
طراحی بروشور
متخصص کامپیوتر
طراحی کارت ویزیت
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Arabel
Arabel
N/A
مرکزی
ترجمه
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
۱
۱

انجام پروژه بیت کوین

$h2

چگونه یک متخصص بیت کوین را در کارلنسر استخدام کنیم؟

$/h2
استخدام متخصص بیت کوین در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام متخصص بیت کوین می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام متخصص بیت کوین دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام متخصص بیت کوین حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص بیت کوین در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید.
شما می‌توانید متخصص بیت کوین مورد نظر خود را در 3 مرحله استخدام کنید:
  • درخواست خود را در قالب پروژه، در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه ، به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
  • پس از ثبت و تایید پروژه، منتظر پیشنهادهای متخصصان بیت کوین باشید. همچنین شما می‌توانید روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا روی پروژه شما پیشنهاد بزنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و… را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
  • بهترین متخصص بیت کوین را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر، خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با متخصص بیت کوین هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر، بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام متخصص بیت کوین، با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.
$h2

هزینه استخدام متخصص بیت کوین چقدر است؟

$/h2
هزینه انجام پروژه های بیت کوین با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری متخصص بیت کوین متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر، یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و…، هزینه استخدام متخصص بیت کوین، بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام متخصصان بیت کوین و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند، به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود. اگر از هزینه انجام پروژه بیت کوینتان اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه، کاملا توافقی بین شما و متخصص بیت کوین تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست.
$h2

مزایای استخدام متخصصان بیت کوین در کارلنسر

$/h2
پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و متخصصان بیت کوین رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند. از مزایای استخدام متخصص بیت کوین فریلنسر در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • صرفه جویی در هزینه
  • بازگشت 2% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای متخصص بیت کوین، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما (مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد)
  • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
  • دسترسی آسان و سریع به ده ها تا صدها فریلنسر با تخصص بیت کوین
  • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و متخصص بیت کوین
ادعا نمیکنیم که بهترینیم، اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
برای بیت کوین Bitcoin کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید بیت کوین Bitcoin
پشتیبانی