راهنمای خرید پلن در کارلنسر

09 اردیبهشت 1400
پلن های کارلنسر

پلن های کاربری چیست؟

پلن‌ها، طرح‌های عضویت ماهانه برای فریلنسرها در سایت کارلنسر هستند. فریلنسرها با انتخاب و فعال سازی هر کدام از پلن‌ها می‌توانند از مزایا و امکانات خاص آنها برخوردار شوند.

پلن‌های ماهانه، از طریق لینک https://www.karlancer.com/plans قابل انتخاب و خریداری شدن هستند. به صورت پیش فرض، پلن رایگان (عضویت معمولی) برای تمام فریلنسرها، پس از ثبت نام فعال می‌گردد. فریلنسرها می‌توانند در صورت تمایل، پلن ماهانه خود را به برنزی، نقره ای و طلایی ارتقا دهند و شانس گرفتن پروژه و درآمدزایی خود را افزایش دهند. امکانات هر پلن، در جدول زیر آورده شده است:

پلن های کارلنسر

توضیحات برخی از موارد در جدول فوق

(1)

ارتقای پیشنهاد متمایز در ماه:

با فعال سازی هر کدام از پنل های برنزی، نقره‌ای و طلایی، می‌توانید به ترتیب به تعداد 2،1 و 6 بار در ماه پیشنهاد خود را متمایز کنید. در این صورت، پیشنهاد شما به صورت متمایز نسبت به پیشنهادهای دیگر برای کارفرما نمایش داده می‌شود تا احتمال استخدام شما بیشتر شود.

(2)

ارتقای پیشنهاد برجسته (پین شده) در ماه:

با فعال سازی هر کدام از پنل های برنزی، نقره‌ای و طلایی، می‌توانید به ترتیب به تعداد 2،1 و 6 بار در ماه پیشنهاد خود را برجسته کنید. در این صورت، پیشنهاد شما به صورت پین شده در بالای پیشنهادهای دیگر برای کارفرما نمایش داده می شود تا احتمال استخدام شما بیشتر شود.

(3)

مشاهده جزییات پیشنهادهای روی پروژه‌ها:

با فعال سازی هر کدام از پنل های برنزی، نقره‌ای و طلایی، می‌توانید به ترتیب به تعداد 20،10 و 40 بار در ماه، جزییات پیشنهادهای سایر فریلنسرها روی پروژه‌های مد نظر (شامل: تعداد پیشنهادهای زده شده، میانگین، حداقل و حداکثر بودجه و مدت انجام کار) را مشاهده کنید. با داشتن دیدی دقیق تر نسبت به سایرین می توانید پیشنهادهای هوشمندانه و دقیقی بر روی پروژه ها بزنید و شانس استخدام خود روی پروژه ها را افزایش دهید.

(4)

تخفیف کمیسیون

با فعال سازی هر کدام از پنل های برنزی، نقره‌ای و طلایی، می‌توانید از تخفیف کمیسیون در انجام پروژه و خدمات خود بهره مند شوید. در حالت عادی (رایگان)، کمیسیون انجام پروژه و خدمات به ترتیب 10 و 15 درصد است. با فعال سازی هر کدام از پلن ها، درصد کمیسیون طبق اعداد زیر تغییر می‌کند و کاهش می یابد:
 • پلن برنزی:
کمیسیون انجام پروژه: 9 درصد | کمیسیون خدمات: 13.5 درصد
 • پلن نقره ای:
کمیسیون انجام پروژه: 8.5 درصد | کمیسیون خدمات: 12.75 درصد
 • پلن طلایی:
کمیسیون انجام پروژه: 8 درصد | کمیسیون خدمات: 12 درصد
علاوه بر موارد ذکر شده با خرید هر یک از پلن ها بدج یا نشان مرتبط با آن پلن را دریافت می کنید و حساب کاربری شما به شکل متمایزی نسبت به سایر فریلنسرها نمایش داده می شود.  
خرید خدمت

نکات پایانی

1- در پلن رایگان (عضویت معمولی)، تعداد پیشنهادهای رایگان ماهانه، به صورت اتوماتیک پس از هر ماه شارژ می‌شوند.

2- ارتقای پلن در کارلنسر اجباری نیست.

3- زمان تمامی پلن‌ها به صورت ماهانه است و پس از پایان زمان، موارد آن (مانند تعداد پیشنهادهای ماهانه، تعداد ارتقای پیشنهاد و…)، به ماه بعدی منتقل نمی‌گردد؛ مگر این که فریلنسر، دوباره اقدام به خرید و تمدید آن کند.

4- در زمان فعال بودن یک پلن، تنها امکان ارتقا از پلن فعلی به پلن بالاتر (مثلا از عضویت معمولی به برنزی یا از نقره ای به طلایی) امکان پذیر است و امکان انتخاب پلن پایین‌تر وجود ندارد. مگر در زمانی که مدت آن پلن فعال به پایان رسیده باشد.

5- پس از خرید یک پلن، امکان لغو پلن خریداری شده و بازگشت وجه فراهم نیست. پس حتما در انتخاب پلن انتخابی مطابق نیازهای خود، دقت لازم را داشته باشید.

برچسب ها :
نویسنده مطلب تیم محتوای کارلنسر
در کنار هم، در خانواده بزرگ کارلنسر برای رسیدن به موفقیت های بزرگ :)

دیدگاه شما

6 دیدگاه

 • امید
  23 اردیبهشت 1400

  با سلام ببخشید یعنی هر ماه بابت هر پلن باید هزینه پرداخت بشه؟

 • محمد
  09 خرداد 1400

  سوال اقای امید اینه که وقتی 50 تومن پلن برنزی خریدیم برای همیه هست یا باید سرماه دوباره میشه معمولی و هرماه باید 50 تومن بابت پلن ها بدیم؟

  • تیم محتوای کارلنسر
   10 خرداد 1400

   سلام. مدت زمان تمام پلن ها یک ماهه هست و بعد از اتمامش پلن تون به عادی (رایگان) تغییر میکنه که البته میتونید دوباره پلن دلخواه رو خریداری کنید

 • رحیمی
  19 آذر 1400

  چرا قیمتهاتون نسبت به پارسکدرز و پونیشا بیشتره در حالی که در اون وبسایتها پروژه های خیلی بیشتری قرار داده میشه

  • تیم محتوای کارلنسر
   24 آذر 1400

   سلام دوست عزیز. پلن های ما رو اگه ببینید، امکانات خیلی خوبی برای فریلنسرها گذاشته ایم و قیمت ها مناسب هستند. البته اگر هر نظر، پیشنهاد نقدی در مورد جزییات پلن ها یا قیمت ها دارید، حتما اعلام کنید تا بهبود بدیم.